Уряд Австралії вкладе в проект будівництва вантажного коридору Inland Rail додатково 5,5 млрд австралійських доларів

Федеральний уряд Австралії інвестує додатково 5,5 млрд австралійських. дол. (4,18 млрд дол. США) в реалізацію проекту будівництва вантажного коридору Inland Rail протяжністю понад 1700 км від Мельбурна до Брісбена. Фінансування буде здійснюватися через корпорацію Australian Rail Track (ARTC), на яку покладено проведення робіт. 

Коридор Inland Rail скоротить маршрут між Мельбурн і Брісбені на 200 км, а час у дорозі не перевищить 24 ч. Додаткові кошти підуть на будівництво 4500 водопропускних споруд, 9 віадуків, мостів загальною протяжністю 6,8 км, 10 перетинів в різних рівнях, 450 км огорож уздовж шляху, а також на ліквідацію 139 переїздів.

Будівництво Inland Rail вже набирає хід. Здано в експлуатацію ділянку довжиною 103 км між містами Паркс і Нарромін, перший з 13 в складі коридору. У листопаді 2020 почалися роботи ще на одній ділянці в районі міста Наррабрі в північно-східній частині штату Новий Південний Уельс. 

Відповідно до зауважень громадськості і ділових кіл в проект все ще вносяться поправки, які дозволять не тільки підвищити ефективність залізничної мережі, а й створити більшу кількість робочих місць, а також стимулювати подальше економічне зростання на прилеглих територіях. Цим і пояснюється необхідність в залученні додаткових коштів на будівництво. 

Траса коридору Inland Rail була визначена корпорацією ARTC в 2010 р, тоді вартість будівництва оцінювалася в 4,4 млрд австралійських. дол. Потім, в 2015 р, згідно виконаному ARTC повного економічного обгрунтування вона виросла до 9,9 млрд дол. Таким чином, загальна вартість будівництва магістралі на даний момент досягла 15,4 млрд австралійських. дол.