Будівництво ВСМ Джакарта – Бандунг завершено майже на 64%

Після проходки чергового тунелю роботи з будівництва першої в Індонезії ВСМ Джакарта – Бандунг протяжністю 142,3 км виявилися виконаними на 63,9%, незважаючи на затримки, викликані пандемією COVID-19.

П’ятий за рахунком тунель довжиною 1,88 км під платною автомобільною дорогою Джакарта – Чікампек був завершений силами ведучого будівництво ВСМ китайсько-індонезійського спільного підприємства Kereta Cepat Indonesia China (KCIC). За оцінкою KCIC, обсяг виконаних робіт з проходки тунелів загальною довжиною 16 км (всього 13 тунелів) на трасі ВСМ склав 74,94%. У той же час 80 км шляху проходить по естакадах.

Що входить до числа національних стратегічних проектів високошвидкісна лінія Джакарта – Бандунг (вартість будівництва оцінюється в 6 млрд дол. США) розрахована на швидкість 350 км / год і буде обслуговувати чотири станції. Після її введення в експлуатацію час у дорозі між Джакартою і Бандунг скоротиться з 3 год по існуючій лінії колії 1067 мм до 45 хв.

При проведенні робіт зі спорудження ВСМ будівельники зіткнулися з низкою труднощів. Так, будівництво довелося призупинити на два тижні у зв’язку з підтопленням автомобільної дороги Джакарта – Чікампек. Виникли також питання, пов’язані із землевідведенням.

У червні 2020 року уряд Індонезії визнало економічно доцільним продовжити ВСМ Джакарта – Бандунг до другого за величиною міста країни Сурабая. Крім того, за сприяння Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) у вересні 2019 року було погоджено розгортання проекту другої лінії Джакарта – Сурабая вартістю 4,3 млрд дол. США.

У свою чергу, KCIC відсунуло дату завершення будівництва з червня 2021 року на другу половину того ж року, що на два роки пізніше раніше запланованого терміну.