Аргентина інвестує 4,7 млрд доларів у відновлення залізниці

Уряд Аргентини підписав чотири угоди на суму 4,7 млрд доларів США з групою китайських компаній щодо відновлення вантажних залізниць та постачання нових поїздів. Про це інформує railjournal.com.

Так, китайська CRCC інвестує 2,6 млрд доларів у реконструкцію вантажної лінії Сан-Мартін довжиною 1813 км. Модернізована  лінія, що з’єднує провінції Буенос-Айрес, Санта-Фе, Сан-Луїс, Кордова та Мендоса, забезпечить збільшення обсягів вантажних перевезень між західними сільськогосподарськими провінціями Аргентини та східними портами Росаріо та Буенос-Айресом.

Також передбачається модернізація 127-кілометрової ділянки лінії між Кабре та Буенос-Айресом, що використовується для приміських послуг.

Відновлення 911-кілометрової лінії Бельграно-Каргас, яка пролягає через регіони Сальта, Тукуман, Кордова, Сан-Луїс, Санта-Фе, Буенос-Айрес і Катамарка.

Проєкт також включає плани відновлення колії між Баїєю Бланка та Контра-Альміранте. Реконструкція призначена для розробки родовищ сланцевого газу, і, як очікується, вона створить 5420 робочих місць у провінціях Буенос-Айрес, Ла-Пампа, Ріо-Негр та Неукен.

Також передбачається інвестування 490 млн доларів на закупівлю 211 електропотягів для заміни наявних дизельних парків.