У Франції пройшли випробування першого локомотива в режимі автоведения поверх ETCS

В кінці 2020 Національне суспільство залізниць Франції (SNCF) в рамках програми створення автоматизованого поїзда провело на ділянці Лонгви – Лонгюїон (департамент Мерт і Мозель регіону Лотарингія) експлуатаційні випробування першого в країні вантажного локомотива, обладнаного для роботи в режимі автоведения з рівнем автоматизації GoA2. Це так званий напівавтономний режим, який передбачає повну автоматизацію процесів розгону і гальмування при наявності машиніста на борту. Лінія, на якій проводилися випробування, оснащена європейською системою управління рухом поїздів (ETCS). Тестовим локомотивом став електровоз сімейства Prima серії BB 27000 споруди компанії Alstom. Рейсу на ділянці Лонгви – Лонгюїон передували випробування з метою перевірки можливості бути реалізованим концепції,

Випробування відбулися через два роки після запуску програми в 2018 р. Її реалізацією займається консорціум у складі SNCF і компаній Alstom, Altran (входить до групи Capgemini), Apsys, Hitachi Rail і Railenium, який веде весь комплекс робіт від ескізного проектування до розробки робочих креслень , виготовлення апаратури і створення програмного забезпечення.

До кінця 2021 р. планують завершити наступний етап проекту, який передбачає звернення поїзда, оснащеного засобами автоматизації такого ж рівня, на лінії, обладнаній діючими засобами сигналізації без модернізації шляхового обладнання. На цьому етапі SNCF і його партнери перевірять можливість використовувати поїзди в режимі управління з рівнем автоматизації GoA2 незалежно від системи сигналізації.

Одночасно триває розробка різних технічних засобів, необхідних для досягнення повної автоматизації управління рухомим складом, зокрема пристроїв виявлення перешкод і моніторингу обстановки навколо поїзда. Планується провести 12 циклів випробувань з поступовим розширенням функцій для підвищення рівня автоматизації. Успішна реалізація цих етапів дозволить консорціуму створити в 2023 р. прототип повністю автоматизованого локомотива.