Проекти ВСМ в Чехії отримали подальший розвиток

Ряд проектів ВСМ, які сформують мережу високошвидкісних залізниць в Чеській Республіці, отримали подальший розвиток. У їх числі проекти ліній в північному напрямку до кордону з Німеччиною, в районі Праги і на південному сході країни.

У Міністерстві транспорту Чехії схвалено ТЕО, виконане фахівцями оператора інфраструктури залізниць Чехії (Správa železnic), для майбутньої ВСМ протяжністю 125 км, яка зв’яже Прагу з німецьким Дрезденом.

Перший її ділянку, який отримав назву Porta Bohemica, пройде по долині річки Ельби від Праги до міста Літомержіце. Ділянка облаштують для руху пасажирських поїздів з максимальною швидкістю 320 км / год. Нову станцію планують побудувати в районі міста Роуднице-над-Лабем.

Ділянка між Літомержіце і Усті-над-Лабем, що перетинає Центрально-Чеське нагір’я, і ​​ще один, від Усті-над-Лабем до німецького кордону, призначені не тільки для пасажирського, а й для вантажного руху, що дозволить розвантажити існуючі лінії, що проходять уздовж Ельби. Тунель довжиною близько 18 км під Центрально-Чеським нагір’ям розрахований для руху з максимальною швидкістю 250 км / год, а тунель під Рудними горами довжиною 26 км (в тому числі 11,7 км по території Чехії) – зі швидкістю 200 км / год.

Введення в експлуатацію ВСМ Прага – Дрезден дозволить скоротити час у дорозі між містами з нинішніх 2 год 12 хв до менш 1 год. 

Оператор Správa železnic вибрав чесько-французько-британський консорціум компаній Sudop Prague, Egis Rail та Mott MacDonald для підготовки документації, необхідної для будівництва короткого високошвидкісного ділянки між станціями Прага-Беховіце і Поржічани, який сформує частину ВСМ від Праги в південно-східному напрямку до Пардубіце , Брно та Острави. Крім того, цю ж ділянку увійде до складу планованої ВСМ до Градец-Кралове і польського Вроцлава. У документації, крім визначення траси, буде дана оцінка впливу на навколишнє середовище. З консорціумом укладений контракт вартістю 186,4 млн крон (8,6 млн дол. США) на термін до середини 2022 р Будівельні роботи планується почати в 2025 р, а завершити в 2028 р