У Китаї вводять в експлуатацію високошвидкісні поїзди CR400AF-G, здатні працювати при екстремально низькій температурі

Новий швидкісний електропоїзд CR400AF-G сімейства Fuxing розрахований на експлуатацію при температурі нижче -40 ° C і призначений для використання на маршрутах, що зв’язують Пекін з Шеньяні і Харбіном – найбільшими містами на північному сході країни. Місткість поїзда складає 1080 чол., Швидкість руху – до 350 км / год.

Для роботи в умовах екстремально низьких температур застосовуються спеціальна гальмівна система, яка для запобігання замерзання періодично спрацьовує при гальмуванні поїзда, а також електричний підігрів трубопроводів з чистою водою і стоками.

Після введення в експлуатацію передбачено проводити обстеження потягу CR400AF-G в депо кожні 48 год. Тривалість цієї процедури за участю п’яти інспекторів може досягати 5 год. 

CR400AF-G – це вже другий китайський високошвидкісний потяг, сконструйований в розрахунку на суворі зимові умови. Подібні поїзди іншої серії курсують між Пекіном і містом Чжанцзякоу, розташованим на північний захід від столиці, і в повідомленні Пекін – економічна зона Xiongan New Area в провінції Хебей (південно-східний напрямок).