Представлений прототип китайського поїзда на магнітному підвісі, розрахованого на швидкість 620 км / год

В м. Ченду (провінція Сичуань) представлений головний вагон прототипу поїзда з конструкційною швидкістю 620 км / год. В системі магнітного підвісу використовується технологія високотемпературної надпровідності (випробування подібного поїзда проходять також в Японії). У проект інвестовано 60 млн юанів (9,3 млн дол. США), його учасниками є розташований в Ченду Південно-західний університет Цзяотун, залізні дороги Китаю (CR) і корпорація CRRC – найбільший в світі виробник залізничного рухомого складу.

Одночасно з презентацією головного вагона довжиною 21 м був відкритий 165-метрова дослідна ділянка, на якій будуть тестувати прототип нового поїзда.

В даний час в Китаї діє побудована в 2003 р. за німецькою технологією 30-кілометрова лінія транспортної системи на магнітному підвісі, що з’єднує Шанхай з міжнародним аеропортом. Крім того, низькошвидкісні (100 км / год) поїзда на магнітному підвісі на основі китайських технологій з 2016 курсують в м. Чанша (провінція Хунань). У цьому ж місті успішно пройшли випробування середньошвидкісних поїзда на магнітному підвісі, який зумів розігнатися до швидкості 160 км / год. Крім того, в травні 2020 року в Китаї був продемонстрований прототип поїзда на магнітному підвісі, який розрахований на швидкість 600 км / год, а на 2021 р. заплановано завершення будівництва дослідної ділянки довжиною 5 км для випробувань цього поїзда