Bombardier модернізує системи управління рухом поїздів в Болгарії

У Болгарії на ділянці Скутарі – Оризово довжиною 25 км лінії Пловдив – Бургас протягом 3 місяців стійко функціонує поставлена ​​компанією Bombardier Transportation система INTERFLO 200, що виконує функції європейської системи управління рухом поїздів ETCS рівня 1. Цей об’єкт – перший з шести проектів реконструкції засобів сигналізації, реалізованих Bombardier в країні в рамках програми модернізації залізничного транспорту Болгарії. ETCS рівня 1 працює як точкова АЛС на додаток до існуючої світлофорної сигналізації.

Компанія успішно діє на болгарському ринку з 2017 р, коли були укладені контракти на оснащення системою INTERFLO 200 ліній Скутарі – Оризово і Софія – Елін-Пелін (введення в експлуатацію планується в серпні 2021 р.). У 2019 р. Bombardier на чолі консорціуму отримала замовлення на проектування і постачання системи INTERFLO 200 і засобів зв’язку для лінії Пловдив – Бургас довжиною 330 км.

У 2020 р. Bombardier уклала ще три контракти на модернізацію систем сигналізації та управління рухом поїздів: на лініях Оризово – Михайлове довжиною 30 км, Елін-Пелін – Костенец (20 км) і Костенец – Септември (20 км). Тоді ж компанія організувала в Софії офіс управління проектами.