Stadler поставить на залізниці Австрії пожежно-рятувальні поїзди

В кінці грудня 2020 р. оператор інфраструктури Федеральних залізниць Австрії (ÖBB-Infrastruktur) і компанія Stadler підписали рамковий договір на розробку, поставку, сертифікацію та введення в експлуатацію до 20 пожежно-рятувальних поїздів на загальну суму 240 млн євро. Перше підтверджене замовлення на п’ять поїздів вартістю 60 млн євро повинно бути виконане до середини 2024 р. Потяги призначені для роботи в трьох базисних тунелях – Коралмском, Земмерінгська і Бреннерском. Вони замінять перше покоління таких поїздів ÖBB і можуть використовуватися на всій мережі залізниць країни.

Нові поїзди довжиною близько 66,5 м спроектовані в Тривагонні виконанні і включають пасажирський моторний вагон, моторний низькопідлоговий вагон з кабіною управління і вагон з цистерною ємністю 45 тис. л, де також є місця для сидіння 56 чол. При необхідності, наприклад в разі евакуації пасажирів з місць аварії, в поїзді можна розмістити до 300 чол. Трьохсистемні поїзда отримують живлення від контактної мережі, акумуляторних батарей або дизель-генераторної установки і розраховані на рух зі швидкістю до 160 км / год. 

Stadler розраховує, що її багаторічний досвід в області створення залізничної техніки за індивідуальними замовленнями з різними видами приводу допоможе виготовити ці технічно складні поїзда і розглядає готовність до виконання таких замовлень як своє унікальне перевагу.