Оператор Renfe відкрив продаж квитків за ціною 5 євро на бюджетні високошвидкісні поїзди Avlo

Іспанський національний оператор Renfe планує 23 червня 2021 року розпочати звернення високошвидкісних бюджетних електропоїздів Avlo. Спочатку намічену на 6 квітня 2020 р. дату запуску довелося перенести в силу обмежень, викликаних пандемією COVID-19. Спочатку чотири пари поїздів Avlo працюватимуть на напрямку Мадрид – Барселона, в подальшому розміри руху визначаться в залежності від попиту. У перспективі передбачаються зупинки Avlo у всіх містах, які обслуговує Renfe в Північно-східному коридорі, – Гвадалахарі, Калатаюд, Сарагосі, Леріда, Таррагоні, Жироні і Фігерасі.

У 2021 р. відзначаючи своє 80-річчя, Renfe проводить ряд маркетингових кампаній, включаючи продаж квитків на поїзди Avlo за ціною 5 євро. Ця акція діє протягом трьох тижнів, до 14 лютого. 

Оскільки запуск бюджетних високошвидкісних поїздів намічається в умовах складної епідеміологічної ситуації, перші Avlo пройшли перевірки і отримали два сертифіката, що підтверджують їх відповідність жорстким вимогам щодо санітарії, дезінфекції та чистоти. Перший виданий національною асоціацією зі стандартизації і сертифікації AENOR, другий – компанією SGS, світовим лідером в сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації.

Електропоїзди Avlo відрізняються підвищеною місткістю, маючи в своєму розпорядженні 438 місць, що на 20% більше, ніж в поїздах серії 112. Вони розвивають максимальну швидкість руху 330 км / год, третина споживаної ними енергії виробляється з поновлюваних джерел.