Siemens побудує регіональні поїзди для Баварії

Компанія Siemens Mobility поставить 31 моторвагонний поїзд на замовлення DB Regio Bayern – дочірнього підприємства пасажирського оператора DB Regio, що входить до складу залізниць Німеччини (DB). Контракт укладено за підсумками загальноєвропейського тендера. Потяги курсуватимуть по лініях між Мюнхеном, Пассау і Регенсбургом. Замовлено 25 двоповерхових поїздів Desiro HC і шість одноповерхових поїздів Mireo. Їх регулярна експлуатація почнеться в грудні 2024 р.

Потяги Desiro HC працюватимуть як регіональні експреси на маршруті RE 3 Мюнхен – Ландсхут – Платтлінг – Пассау, а також обслуговувати маршрут RB 33 Мюнхен – Фрайзінг – Моосбург – Ландсхут до введення в експлуатацію другого спільної ділянки міської залізниці Мюнхена.

Потяги Mireo призначені для обслуговування маршруту RE 22, який з’єднує Ландсхут і Регенсбург з аеропортом Мюнхена.

Потяги обох типів матимуть чотирьохвагонне виконання, причому в Desiro HC передбачені 350 місць для сидіння другого класу і 20 – першого, а в Mireo – 250 місць для сидіння другого класу і 14 – першого. У кожному поїзді передбачена багатофункціональна зона, де можуть розміщуватися в тому числі пасажири на інвалідних візках. З платформ стандартної висоти 76 см такі пасажири зможуть проїжджати на візках у вагони без сторонньої допомоги, а для їх посадки і висадки на більш низьких платформах поїзда обладнані підйомниками.

Вікна в поїздах обладнають розробленим компанією Siemens спеціальним склом, яке краще пропускає сигнали мереж стільникового зв’язку. Крім того, передбачено безплатний доступ до мережі Wi-Fi.