З 2022 року Vossloh почне постачання стрілочних переводів для Нідерландів

Оператор інфраструктури залізниць Нідерландів ProRail уклав рамкову угоду з Vossloh Cogifer Kloos, дочірньою компанією групи Vossloh, на поставку стрілочних переводів для залізничної мережі країни, протяжність якої становить понад 7000 км.

Основні поставки почнуться з 2022 року, строк дії угоди – до 2028 р. 

Крім технічних і економічних параметрів, в ProRail при оформленні угоди брали до уваги і екологічний аспект. У групі Vossloh надають величезного значення в своїй діяльності питань, пов’язаних з відповідальним використанням природних ресурсів і захистом навколишнього середовища, що є одним з вирішальних факторів, що сприяють підвищенню конкурентоспроможності компанії на території Нідерландів.

Компанія Vossloh Cogifer Kloos, штат співробітників якої складає 30 чол., базується в місті Ньїв-Леккерланд, що приблизно в 15 км від Роттердама, і спеціалізується на складанні і обслуговуванні систем стрілочних переводів. Компанія входить до складу підрозділу Customized Modules групи Vossloh разом з двома іншими підрозділами – Core Components та Lifecycle Solutions. В 2019 фінансовому році обсяг продажів Vossloh досяг 916,4 млн євро. Персонал групи на той момент склав 3786 чол.