У Швеції відклали на більш пізні терміни запуск нічних поїздів до Берліна і Австрійських Альп

Шведський приватний оператор пасажирських перевезень Snälltåget через пандемію коронавіруса відклав на більш пізні терміни введення в розклад нічних поїздів Стокгольм – Берлін і Стокгольм – Мальме – Целль-ам-Зе (Австрія).

Так, запуск поїзда сполученням Стокгольм – Мальме – Копенгаген – Гамбург – Берлін відкладений до 5 травня 2021 р. Поки намічено, що поїзд курсуватиме в період до 29 вересня 2021 року, але Snälltåget опрацьовує можливість продовження цього терміну до кінця жовтня 2021 р. 

Раніше планувалося включити цей поїзд в розклад з 27 березня по 29 вересня 2021 р. за рахунок продовження існуючого з 2012 р. маршруту Мальме – Берлін. Звернення поїзда Стокгольм – Берлін було призупинено в червні 2020 року через коронавірусні обмеження і закриття поромної переправи Треллеборг – Засниц.

У Snälltåget розраховують, що поїзд в повідомленні між Стокгольмом і Берліном курсуватиме щодня в період з 11 червня по 5 вересня 2021 року, а в травні і залишилися дні вересня – у вихідні дні. Мінімальна вартість квитка в одну сторону складе 49 євро. Пасажири зможуть взяти квитки у вагони з місцями для сидіння або зі спальними місцями в шестимісні купе, а між Стокгольмом і Мальме скористатися послугами вагону-ресторану. 

До 2022 р. призупинено рух потяга в повідомленні Стокгольм – Мальме – Целль-ам-Зе. Спочатку передбачалося запустити цей потяг в 2021 році в період з лютого по березень на шість тижнів. Планується також надати для туристів можливість трансферу від комуни Целль-ам-Зе до ряду гірськолижних курортів.