Alstom планує просувати двоповерхові швидкісні поїзди на ринок Німеччини

У бесіді з кореспондентом німецької газети Wirtschaftswoche віце-президент компанії Alstom Мюслюм Якісан (Müslüm Yakisan), що відповідає за бізнес в Німеччині, Австрії та Швейцарії, розповів про намір просувати двоповерхові поїзди Avelia Euroduplex на німецькому ринку.

На думку Alstom, за рахунок більшої місткості поїзда Avelia Euroduplex, розраховані на швидкість 320 км / год, стануть хорошою альтернативою поїздам сімейства Velaro споруди концерну Siemens, які в даний час експлуатують залізниці Німеччини (DB). Потяги французької компанії курсують в Німеччині, виконуючи міжнародні рейси, наприклад, між Брюсселем і Кельном.

Alstom розраховує, що в найближчі роки в Німеччині з’являться приватні оператори дальних пасажирських повідомлень, які будуть готові до придбання високошвидкісного двоповерхового рухомого складу. Зростаючий інтерес до німецького ринку проявляють також лізингові компанії. Мюслюм Якісан повідомив, що Alstom вже веде відповідні переговори з одним з приватних операторів, який вивчає можливість виходу на ринок перевезень поїздами далекого прямування в Німеччині.