Thales займеться цифровізацією Штутгартського залізничного вузла

Компанія Thales підписала контракт вартістю 127 млн ​​євро з залізницями Німеччини, який охоплює перші дві черги проекту «Цифровий Штутгартский залізничний вузол» з терміном реалізації до 2025 р. Контракт укладено за підсумками тендера, що відбувся в листопаді 2020 р. Він передбачає впровадження на полігоні цифрових систем мікропроцесорної централізації (МПЦ), європейської системи управління рухом поїздів ETCS в поєднанні зі стаціонарним обладнанням системи автоведения (ATO), центру управління та технічного обслуговування, а також системи автоматизованого диспетчерського управління рухом поїздів (CTMS – Capacity & Traffic Management System).

В рамках проекту Thales поставить більше 6000 колійних прийомовідповідачів ETCS, понад 1300 пунктів рахунки осей і приблизно 650 стрілочних електроприводів. Для досягнення максимальної пропускної спроможності на спільній ділянці міської залізниці Штутгарта передбачені блок-ділянки гранично малої довжини – аж до 30 м.

Об’єктні контролери, розміщені в безпосередній близькості від підлогових пристроїв, будуть підключені до концентраторів підлогового обладнання МПЦ за допомогою волоконно-оптичних кабелів. На першому етапі в зону дії цифровий МПЦ увійде полігон протяжністю 100 км.