У Казахстані дозволили здійснювати навантаження в контейнери на всіх залізничних станціях

Казахстанський залізничний оператор КТЖ дозволив до кінця поточного року здійснювати навантаження і вивантаження контейнерів на під’їзних шляхах усіх станцій, які здійснюють вантажні перевезення.

У компанії повідомляють, що дозвіл надано в межах клієнтоорієнтованості для розкриття транспортного й транзитного потенціалу країни.

“Так. вантажовідправнику надаються рівні можливості використовувати при перевезенні вантажів не тільки вагони, а й контейнера. Ця робота ведеться в рамках збільшення контейнеризації експортних вантажів”, – ідеться в повідомленні.

Зауважено, що контейнерні перевезення – це віяння часу й вони дозволять казахстанським експортерам бути конкурентоспроможними. При цьому треба врахувати, що багато країн переходять на контейнерні перевезення, а отже, і розвивається інфраструктура для перевалки контейнерів.

Зокрема, уже зараз Китай не поспішає приймати вантаж у критих вагонах, швидше йде передача вантажу в контейнерах, заявляють в КТЖ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у 2021 році казахстанський уряд планує розпочати будівництво магістралі Туркестан – Ташкент, що дозволить створити 22 тис. робочих місць у туристичній галузі країни, а також 100 тис. місць у суміжних секторах економіки.