В Угорщині побудують ще один залізничний термінал

Компанія HHLA Metrans оголосила про плани будівництва нового залізничного термінала на заході Угорщині. Відповідна угода була підписана між HHLA та урядом країни. Про це повідомляє railfreight.com.

Термінал буде побудований в Залаегерсегу, який розташований на транспортній осі до адріатичних портів Трієст, Копер та Рієка. Інвестиції складуть близько 40 мільйонів євро.

«Ми інвестуємо в Угорщину, оскільки бачимо там значний потенціал для залізниці в майбутньому. Адріатичний коридор перетворюється на надзвичайно важливу європейську транспортну вісь. Тому нещодавно ми також придбали портовий термінал в італійському місті Трієст. І Угорщина з її розташуванням у центрі Європи має ключове значення для розширення мережі Metrans також у напрямку Південної та Південно-Східної Європи », – пояснили в компанії.

Metrans очікує, що в Залаегерсегу буде створено близько 120 нових робочих місць. Початок будівництва заплановано восени цього року після отримання всіх дозволів. Перша секція об’єкта повинна ввести в експлуатацію вже у 2023 році.

Це буде другим терміналом Metrans в Угорщині. Перший відкрився 2017 року у Будапешті. У перший рік на ньому було оброблено приблизно 250 000 стандартних контейнерів (TEU), а у 2019 обсяги збільшились до 425 000 TEU.

Нагадаємо, раніше в Угорському місті Фенешлітке розпочалося будівництво найбільшого у Європі інтермодального залізничного комбінованого термінала East-West Gate (EWG). В термінал планується інвестувати 61 млн євро.