Нижня Саксонія замовила 34 двоповерхових поїздів Alstom

Транспортна адміністрація федеральної землі Нижня Саксонія (Німеччина) провела тендер щодо відбору підрядника на виготовлення 34 двоповерхових поїздів. Про це повідомляє railcolornews.com.

Переможцем стала компанія Alstom, вона отримує контракт на суму 760 млн євро. Електропоїзди будуть обслуговувати регіональні перевезення між Бременом, Ганновером, Ольденбург й рядом інших міст.

Потяги планують вводити в експлуатацію з грудня 2024 року. У складі кожного поїзда буде чотири вагони – два з кабінами управління і два проміжних. Додатково передбачено замовити 18 проміжних вагонів, що дозволить нарощувати склад в міру зростання пасажиропотоку.

Мова йде про додаткове замовлення ще 154 вагонів – 68 з кабінами управління і 86 проміжних. Міністерство економіки Нижньої Саксонії вже спрямувало 420 млн євро на їх придбання.

Згідно з контрактом Alstom обслуговуватиме потяги протягом 30 років і побудує для цих цілей нове депо в Бремені.

Нагадаємо, раніше компанія Alstom оголосила про завершення процедури закупівлі свого вже колишнього конкурента Bombardier. Відтак компанія стала другою у світі в галузі після китайської CRRC. Остаточна ціна угоди була встановлена ​​на рівні 5,5 млрд євро (6,7 млрд доларів).