Прогноз від УЗ: На вантажних перевезеннях компанія зможе заробляти до 500 млн грн на добу

В Укрзалізниці зафіксували збільшення середнього обсягу щодобових надходжень коштів від вантажоперевезень. Про це повідомляється на офіційному сайті перевізника. Зростання спостерігається  з початку березня 2021 року.

«Так, якщо у січні та лютому 2021 року показник середньодобових надходжень становив 259 млн грн та 257 млн грн відповідно, то вже у березні цей показник зріс до 300 млн грн на день. Ринкова ситуація також дає можливість прогнозувати зростання середнього обсягу таких надходжень до 500 млн грн за добу», – зазначили в УЗ.

Зауважимо, що в лютому в Україні було навантажено 191,7 тис. піввагонів, з яких 45,5 тис. – піввагони власності УЗ. Про це свідчать дані аналітиків Rаil.Insider. Таким чином, частка навантаження в піввагони УЗ склала 23,7%, що на 8,5 пунктів більше, ніж у січні 2021 року. Така частка навантаження – це найбільший показник за останній рік.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця оприлюднила нові ставки з використання вантажних вагонів. Зокрема вартість використання зерновозів зменшена на 100 грн – до 350 грн. Більшість ставок упала в ціні, щоправда, є й винятки – думпкар та хопер-дозатори подорожчали. Тарифи на піввагони залишилися без змін.