У Польщі планують відправляти в Україну три контейнерні поїзди на тиждень

У 2021 PCC Intermodal планує збільшити залізничне сполучення між Польщею та Україною до трьох разів на тиждень. Про це повідомляє Railfreight.com.

Так, в компанії заявляють:

«Клієнти задоволені та мають легкий доступ до цього альтернативного логістичного рішення. Це спонукає нас продовжувати розвивати інтермодальні послуги для України. Ми вже забронювали нові платформи для цього сполучення.»

Зауважено, що спільно з Global Ocean Link (GOL) PCC Intermodal налагодив регулярне пряме залізничне сполучення між Польщею та Україною у квітні 2020 року. За перші два місяці понад 300 TEU вантажів було доставлено в кінцеві пункти призначення.

“Ми плануємо щоденні відправлення, принаймні 70 TEU на поїзд. Основна мотивація – це вже наявні обсяги вантажів між Європою та Україною, які зараз перевозяться автомобільним транспортом, найбільшим конкурентом” – говорять PCC Intermodal.

З Мостиської до Польщі, PCC пропонує сполучення з Гданськом, Гдинею, Центральною Польщею та далі в Німеччину. Наразі найпоширенішими товарами, що перевозяться в Україну та з неї, є хімічна продукція, полімери, добрива та феросплави.

Нагадаємо, раніше у порту Ґданська заявляли про готовність до запуску транспортного коридору “Балтійське – Чорне море”. Також напередодні у PKP CARGO заявили, що ведуть переговори щодо запуску інтермодальних перевезень в Україну із застосуванням перевантажень на терміналі в Медиці.