PKP Cargo та LTG Cargo подали запит на створення спільного перевізника

PKP Cargo та польський філіал литовської LTG cargo Polska подали запит на створення спільного підприємства в Польщі. Про це повідомляє railfreight.com.

Два національні перевізники Польщі та Литви хочуть створити спільного логістичного оператора. Запит двох компаній на його створення все ще перебуває на розгляді місцевих чиновників, зокрема місцевого Антимонопольного органу.

Планується, що спільне підприємство, яке вони хочуть створити, буде функціонувати як інтермодальний перевізник між Литвою, Польщею, Італією та Німеччиною.

«Ми хочемо запустити послугу перевезення напівпричепів для наших клієнтів як у Литві, так і в Європі. Крім того, наша компанія також прагне розширити свою діяльність на міжнародному рівні. Минулого року ми створили нові дочірні компанії в Польщі та Україні, що також сприятиме нашим цілям диверсифікації ризиків», – заявили в LTG Cargo.

Нагадаємо, сторони домовились про створення спільного дочірнього підприємства, яке буде займатись інтермодальними перевезеннями, ще у вересні. Статутний капітал обох компаній становитиме 340 тис. доларів США, кожен з партнерів матиме 50% акцій.