Пасажири Укрзалізниці зекономили понад мільйон гривень

Укрзалізниця, Bolt і Visa пропонують до 50% знижки на таксі до вокзалу. Акція стартувала в грудні 2020 року. За три місяці з початку акції цією послугою скористалися вже понад 25 000 пасажирів — вони зекономили більше 1 млн гривень.

 

Так, для пасажирів Укрзалізниці з преміальною карткою Visa у додатку Bolt діє знижка до 50% на поїздки до залізничного вокзалу та з вокзалу додому.

Замовити поїздку та заощадити до 50 грн з кожної можна на 6 вокзалах: у Києві (на Центральному та Південному вокзалах), Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Запоріжжі.

Знижка застосовується автоматично для 2 поїздок на місяць, якщо в обраному маршруті відправною або кінцевою точкою є один з 7 вокзалів.

Акція активна до кінця червня 2021 року з правом подовження й застосовується для преміальних карток Visa Infinite, Visa Signature, Visa Platinum, які випущені в Україні (окрім оплат Apple Pay).

Раніше повідомлялося, що в Укрзалізниці прийняте рішення перетворити «Лижний експрес», який курсує з Києва до Славського, на «Бойківський експрес» і продовжити його курсування на травневі свята та літо.