Stadler побудує поїзда вузької колії для Італії

На початку березня 2021 р. Stadler додатково до існуючої рамкової угоди отримала від італійської компанії EAV (Ente Autonomo Volturno) замовлення на виготовлення і поставку 40 електропоїздів. Контрактом передбачено також їх технічне обслуговування протягом 5 років з початку експлуатації. Загальний час виконання замовлення 8 років. На першому етапі передбачено поставку 23 од.

Нові поїзди призначені для міських і приміських перевезень на лініях з шириною колії 950 мм в районі Неаполя. Керівництво EAV має намір істотно поліпшити транспортне обслуговування місцевого населення і туристів в цьому районі області Кампанія. Оновлення парку поїздів буде супроводжуватися поступовим списанням застарілого рухомого складу.

Новий електропоїзд складається з трьох вагонів з кузовами з алюмінієвих сплавів, що знижує загальну масу і енергоспоживання. При довжині 40 м по обидва боки поїзда буде по п’ять дверей. Це забезпечить швидкі посадку і висадку. Пасажири, в тому числі з обмеженою мобільністю, можуть вільно переміщатися по всій довжині складу завдяки широким міжвагонним переходам.