Siemens Mobility приступає до третього етапу програми Victoria з модернізації систем залізничної автоматики в Лондоні

Компанія Siemens стане виконавцем робіт третього етапу модернізації систем ЖАТ за програмою Victoria, які охоплюють лінії між станціями Вікторія і Стретем-Хілл, а також ділянку магістралі West London від Клепхем-Джанкшн до Шепердс-Буш в столиці Великобританії. Siemens Mobility вже виконала роботи по перших двох етапах програми Victoria.

Новий контракт є частиною рамкової угоди, яка в січні 2020 р. оператор Network Rail уклав c Siemens Mobility для реалізації масштабної програми реконструкції інфраструктури залізниць Великобританії. Ця угода охоплює модернізацію засобів сигналізації в Шотландії, Північно-Західному і Центральному регіонах країни.

В рамках третього етапу компанія встановить цифрову систему сигналізації WTS, що включає модулі введення-виведення для підключення підлогових пристроїв, і системи мікропроцесорної централізації Trackguard Westlock і диспетчерського управління рухом поїздів Controlguide Westcad Insight з функціями динамічного формування маршрутів і автоматизованого вирішення конфліктів між поїздами. Центр управління буде розміщено на станції Три-Бріджес. Введення в експлуатацію комплексу устаткування намічений на кінець 2022 року і перші дні 2023 р.