У 2022 році бюджетний високошвидкісний потяг Avlo з’явиться на напрямку Мадрид – Севілья

Національний оператор пасажирських перевезень Іспанії Renfe оголосив про плановане введення в обіг з 2022 р. ще одного бюджетного високошвидкісного електропоїзда Avlo, але тепер в повідомленні між Мадридом і Севільєю. Раніше Renfe вже озвучував плани почати звернення цих електропоїздів на напрямку Мадрид – Барселона з 23 червня 2021 р. 

Alvo є переобладнаною версією поїздів Talgo серії 112 зі збільшеним до 438 числом місць і вендинговими автоматами замість буфетних стійок. 

До теперішнього часу на потяги Avlo повідомленням Мадрид – Барселона продано вже 200 тис. квитків. Їх вартість починається з 7 євро. Діти до 14 років можуть подорожувати за фіксованою ціною в 5 євро.

Керівництво Renfe також повідомило про підписання угоди з регіональною владою автономного співтовариства Андалусія, столицею якого є Севілья. Документ зачіпає розробку уніфікованих тарифів на послуги громадського транспорту і єдиної системи продажу квитків.

До кінця 2021 р. Renfe очікує відновлення попиту на перевезення до 70% від рівня 2019 р. В квітні 2021 р. пасажиропотік на приміських лініях у великих містах уже досяг 50% від допандемійного рівня. Що стосується високошвидкісних магістралей, то поки розміри руху поїздів Renfe складають 40% від своїх колишніх значень.