Alstom поставить ще 20 регіональних поїздів Coradia Stream в Ломбардію

Компанія Alstom уклала з FERROVIENORD – оператором пасажирських перевезень в Ломбардії на напрямках на північ і північний захід від Мілана контракт на поставку починаючи з червня 2023 р. 20 регіональних поїздів загальною вартістю 125 млн євро.

FERROVIENORD є дочірнім підприємством оператора Ferrovie Nord Milano (FNM). Це другий контракт, укладений за рамковою угодою , яка була підписана в листопаді 2019 року між Alstom і FNM. В рамках першого контракту Alstom поставить 31 регіональний поїзд вартістю 194 млн євро.

Потяги будуть побудовані на основі розробленої Alstom конструктивної платформи Coradia Stream, в Ломбардії вони отримають назву Donizetti. Одноповерхові електропоїзди з місцями для 518 пасажирів кожен оснащений чотирма тяговими двигунами і розвивають максимальну швидкість 160 км/год.

Потяги нового покоління Coradia Stream відповідають вимогам технічної специфікації по сумісності (TSI), відповідають строгим критеріям екологічної стійкості та на 96% підлягають вторинній переробці. Вони споживають на 30% менше енергії в порівнянні з попереднім поколінням поїздів цієї платформи. Мінімальний рівень шуму і вібрації забезпечить комфортні умови для пасажирів. Потяги обладнані системами кондиціонування повітря, відеоспостереження та мережею Wi-Fi. У пасажирських кріслах є розетки для підзарядки мобільних пристроїв і ноутбуків.

Декілька італійських заводів Alstom візьмуть участь в будівництві поїздів Coradia Stream для Ломбардії. Розробка проекту, велика частина виробництва і сертифікація зосередяться в Савильяно, проектування, виготовлення тягових систем і інших компонентів – на заводі в Сесто-Сан-Джованні. Завод в Болоньї поставить системи сигналізації.

На даний момент потяги на платформі Coradia Stream працюють вже в 10 регіонах Італії. За останні 10 років Alstom поставила 54 регіональних поїзда в Ломбардію.