Siemens поставить для Amtrak 83 поїзди з комбінованим приводом

Компанія Siemens Mobility названа переможцем тендеру на поставку 83 поїздів міжміського сполучення з комбінованим тяговим приводом, оголошеного оператором пасажирських повідомлень Amtrak (США) в січні 2019 р.

Нові поїзди експлуатуватимуться в Північно-східному коридорі, в повідомленні Palmetto Нью-Йорк – Саванна (штат Джорджія) і на інших напрямках. Вони замінять рухомий склад, який працює вже протягом декількох десятиліть, зокрема поїзда Amfleet I і Metroliner, а також поїзди споруди компанії Talgo, випущені в 1990-і роки. 

Передбачається, що контракт, підписання якого очікується влітку 2021 р. включатиме довгострокову угоду про технічну підтримку, постачанні запасними частинами і матеріалами.

Згідно з технічним завданням замовника нові поїзди повинні відповідати вимогам забезпечення безбар’єрного середовища для осіб з обмеженою мобільністю. Вони будуть оснащені пасажирськими кріслами поліпшеної конструкції, герметичними дверима, удосконаленою системою кондиціонування, бездротовим доступом в Інтернет.