Іван Юрик відкрив сезон-2021 на Ужгородській дитячій залізниці

Ужгородська дитяча залізниця відновила роботу. Сьогодні в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик відкрив на цій дитячій залізниці сезон-2021.

«На жаль, у 2020 році роботу Ужгородської дитячої залізниці було призупинено у зв’язку із запровадженням карантинних заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Проте вже сьогодні ми відновлюємо роботу залізниці й запрошуємо маленьких пасажирів та всіх, хто любить залізницю», — сказав Іван Юрик.

Він нагадав, що через розташування вздовж річки інфраструктура дитячої залізниці неодноразово зазнавала пошкоджень унаслідок повеней, що головним чином послужило причиною призупинення її роботи. Проте ще в серпні 2016 року, після семирічної перерви, завдяки спільним зусиллям регіональної філії «Львівська залізниця» та Закарпатської обласної держадміністрації роботу дитячої залізниці було відновлено.

Під час підготовки до відновлення руху на дитячій залізниці було виконано роботи з заміни двигуна у тепловозі, відремонтовано пасажирські вагони, відновлено елементи верхньої будови колії, проведено зовнішні та внутрішні ремонтні роботи станційних приміщень та навчального класу.

Розпочати навчання та виробничу практику на дитячій залізниці сьогодні готуються 40 дітей.

«Хочу вкотре наголосити, що питання про закриття Ужгородської дитячої залізниці, про яке раніше писали деякі ЗМІ, не має під собою підґрунтя. Тому ще раз підкреслю: ми продовжуємо працювати й ласкаво просимо у подорож», — резюмував очільник Укрзалізниці.