Wabtec поставить устаткування для поїздів швидкісного коридору Делі – Мератх

Корпорація Wabtec візьме участь в реалізації проекту коридору Делі – Мератх (Індія) регіональної системи швидкісного транспорту (RRTS), взявши на себе виготовлення важливих компонентів бортового обладнання загальною вартістю приблизно 15 млн дол. США. Корпорація поставить компанії Alstom, яка будує вагони для нового проекту, сучасні гальмівні системи, струмоприймачі, високовольтні роз’єднувачі та системи інформування пасажирів.

Замовлення передбачає поставку 30 шестивагонних приміських поїздів і 10 чотирьохвагонних поїздів метро. Всі вони будуть побудовані на заводі Alstom в Савла (штат Гуджарат). Застосування виготовленого Wabtec гальмівного обладнання забезпечить високу надійність поїздів і безпеку руху. Струмоприймачі, оснащені високоякісними вугільними контактними вставками, відрізняються поліпшеними аеродинамічними характеристиками і розраховані на обслуговування на основі моніторингу фактичного стану. До складу систем інформування пасажирів входять сучасні дисплеї, аудіосистеми, пристрої відеоспостереження, динамічна схема маршруту та інформаційно-розважальна система з функціями самодіагностики.

Alstom і Wabtec розташовують досвідом співпраці при здійсненні кількох проектів. Всі 816 вагонів споруди Alstom, експлуатованих в метро Делі, забезпечені поставленими корпорацією Wabtec гальмівними системами, струмоприймачами, дверима пасажирських салонів, пристроями обігріву, вентиляції та кондиціонування повітря.

Швидкісний пасажирський коридор Делі – Мератх протяжністю 82 км пройде через найбільш щільно заселені райони національного столичного округу, поєднуючи Нью-Делі і сусідній штат Уттар-Прадеш. Його створення сприятиме підвищенню якості транспортного обслуговування регіону і його економічному розвитку.