Харківська залізнична лікарня забезпечила проведення кисневої магістралі до 100 ліжок пацієнтів з COVID-19, – Іван Юрик

Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті №1 завершила роботи по проведенню кисневої магістралі до ліжок пацієнтів на 100 кисневих точок у відділенні для хворих на COVID-19 та реанімаційному відділенні. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час візиту до лікарні.

«Укрзалізниця увійшла в кризу короновірусної пандемії не зовсім підготовленою. Але за кілька місяців ми кардинально змінили всю систему забезпечення наших лікарень. І це заслуга не лише Укрзалізниці, а й місцевої влади та інвесторів. Без них ми б не зробили такого стрімкого стрибку у переоснащенні наших лікарень”, – розповів керівник Укрзалізниці.

Наявність кисневої магістралі значно покращить лікувальний процес та посилить можливості лікарні у допомозі хворим на коронавірус. Загалом тут вже пролікувались близько 300 пацієнтів хворих на COVID-19 й лікарня також продовжує працювати в звичному режимі та обслуговувати залізничників.

Крім того, за словами Івана Юрика у ще одній харківській залізничній лікарні – №2 вже проліковано близько 550 пацієнтів хворих на COVID-19. Тут також було створено усі необхідні умови: створені сучасні палати з повним оснащенням, хірургічні операційні, тощо.

У цій лікарні вже виконано монтаж фундаменту під нову кисневу станцію й на даний час здійснюється її монтаж, проведення кисневої магістралі в реанімації та відділенні інтенсивної терапії.

«Укрзалізниця, як одна з найбільших державних компаній та соціальноорієнтований бізнес прагне залучити усі можливі інструменти для допомоги українським громадянам у боротьбі з коронавірусною хворобою», – резюмував Іван Юрик.