Колійні роботи на перегоні Лубни – Солоницька дозволять збільшити швидкість пасажирських та вантажних поїздів, — Іван Юрик

Укрзалізниця розпочала реконструкцію парної колії на перегоні Лубни — Солоницька, що має високий показник вантажо- та пасажирообороту. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки по об’єктам регіональної філії «Південна залізниця».

Вказані роботи, за його словами, дозволять збільшити швидкість руху на цьому перегоні й, як наслідок, скоротити час у дорозі вантажів та пасажирів.

Реконструкцію колії буде проведено в обсязі 8,877 км, в тому числі 1,2 км парної колії ст. Лубни, де буде застосовано нові технології скріплення виробництва Schwihag AG.

«Попередній капітальний ремонт цієї колії проводився у 1982 — 1988 роках й оновлення тут є нагальним питанням. Роботи, які ми плануємо закінчити 9 червня, дозволять збільшити швидкість пасажирських, у тому числі швидкісних поїздів Інтерсіті+, а також вантажних поїздів у одному з найбільш затребуваних напрямків руху», — сказав очільник Укрзалізниці.