Укрзалізниця надалі нарощує темпи вантажної роботи: добове навантаження у травні зросло на 14%, а обіг вантажного вагона поліпшився до 7,14 доби, — Іван Юрик

Укрзалізниця продовжує нарощувати обсяги навантаження та покращувати обіг вантажних вагонів. Так, у травні середньодобове навантаження становить 726 тис. тонн, а обіг вантажного вагона — 7,14 доби. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

У порівнянні з аналогічним періодом травня 2020 року середньодобове навантаження збільшилось на 14%. Обіг вагона за період з 1 по 24 травня 2021 року покращився на 6,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року та на 21% до відповідного періоду 2019 року.

«Такі результати роботи нашого основного та прибуткового бізнесу — вантажних перевезень — додають нам оптимізму. Наразі вже фіксуємо рекордний за останній час обіг вантажного вагона та поступово збільшуємо навантаження. Попереду ще багато роботи та старт нового аграрного маркетингового року. Тож маємо докласти всіх зусиль для організації ефективного перевізного процесу, логістики та у підсумку отримати максимальні фінансові результати», — зазначив Іван Юрик.