У регулярне сполучення з 24 травня 2021 року введено нічний поїзд Відень – Амстердам

Залізниці Австрії (ÖBB) і Нідерландів (NS) ввели в обіг новий щоденний нічний поїзд Nightjet, що курсує між Віднем, Інсбруком і Амстердамом.

Перший поїзд вирушив з австрійської столиці Відня 24 травня 2021 року і на наступний ранок прибув в Амстердам.

Ціна на квиток починається з 29,9 євро за місце для сидіння та з 59,9 євро за спальне місце. Для пасажирів купейних вагонів перед прибуттям на кінцеву станцію передбачені сніданки і напої.

З Відня поїзд відправляється о 20 год 13 хв з зупинкою в Нюрнберзі в 01 год 41 хв. Поїзд з Інсбрука відправляється в 20 год 44 хв і робить зупинку в Мюнхені о 22 год 50 хв. Потім вже в Нюрнберзі його з’єднують з поїздом, який прибув туди з Відня. В Амстердам здвоєний поїзд прибуває о 9 год 58 хв. Зворотним рейсом він відправляється з Амстердама в 19 год 30 хв і потім робить зупинки в Утрехті в 20 год 02 хв і в Арнемі в 20 год 37 хв. В Інсбрук і Відень потяги прибувають знову ж окремо, відповідно до 9 год 14 хв і 9 год 19 хв.

Нічний потяг складається з шести спальних вагонів і чотирьох вагонів з місцями для сидіння і розрахований на 500 пасажирів. Перед відправленням і після кожної поїздки проводиться ретельне прибирання вагонів з метою захисту пасажирів від коронавіруса. Треба відзначити, що уряд Нідерландів ввів кольорове маркування щодо поїздок за кордон, згідно з якою Німеччина і Австрія маркуються помаранчевим кольором, а це означає, що вирушати в ці країни з Нідерландів рекомендується тільки в разі крайньої необхідності.