Alstom поставить 32 регіональних електропоїзди для Німеччини

Транспортна компанія Hessische Landesbahn (HLB), що виконує регіональні залізничні перевезення в федеральній землі Гессен і прилеглих землях, підписала контракт з компанією Alstom на поставку 32 електропоїздів, які з 2023 р. курсуватимуть за чотирма маршрутами в регіоні Франкфурта-на-Майні.

Контракт передбачає будівництво 12 чотирьохвагонних і 20 п’ятивагонних поїздів Coradia Continental на суму приблизно 200 млн євро. Раніше HLB вже співпрацювала з Alstom – 35 електропоїздів цього типу звертаються на інших маршрутах оператора з 2018 року.

Потяги розраховані на швидкість руху 160 км/год, їх місткість становить 200 пасажирських місць при чотирьохвагонному виконанні і 280 – при п’ятивагонні. Є також зони для інвалідних крісел, велосипедів і дитячих колясок. Тягове обладнання розміщено на даху, що дозволяє зробити салони вагонів поїзда максимально просторими. Широкі проходи без сходинок створюють безбар’єрне середовище і сприяють прискоренню посадки і висадки пасажирів. Передбачені також висувні площадки, що усувають зазор між дверима і платформою.