Siemens поставить систему управління енергопостачанням на залізницях Республіки Корея

Компанія Siemens Smart Infrastructure підписала контракт з південнокорейською інжиніринговою компанією EntechWorld на створення системи управління енергопостачання на залізницях Республіки Корея. Система буде побудована на основі розробленої Siemens інноваційної технології диспетчерського управління Spectrum Power, що забезпечує високий рівень захищеності від несанкціонованого доступу.

Планується, що починаючи з 2024 р. з нового диспетчерського центру будуть здійснюватися управління і моніторинг енергосистеми національної мережі залізниць загальною протяжністю понад 4 000 км, на якій щодня виконуються перевезення до 3,5 млн пасажирів.  

Для забезпечення безперебійної і економічної роботи системи тягового енергопостачання Siemens належить створити головний і резервний центри управління. Особливістю нової системи стане інтегрована функція моніторингу та аналізу роботи обладнання мережі електропостачання для завчасного виявлення його потенційних несправностей. Освоїти різноманітний функціонал нового центру управління, включаючи інтелектуальну систему блокувань і комутацій, південнокорейські фахівці зможуть на поставленому Siemens тренажері для відпрацювання дій операторів.