З 28 травня по 30 вересня 2021 року вводяться в обіг сезонні поїзди між Прагою і хорватськими містами Рієка і Спліт

Чеський пасажирський оператор RegioJet уклав з хорватським національним оператором HŽ Putnički prijevoz (HŽPP) угоду про звернення сезонних міжнародних поїздів Прага – Загреб – Рієка / Спліт. Перший поїзд вирушив з Праги 28 травня 2021 р. Контракт на організацію перевезень підписаний керівниками обох операторів за участю офіційних осіб Хорватії.

Всього в період з 28 травня по 30 вересня 2021 року планується відправити 176 поїздів – в травні, червні та вересні вони курсуватимуть 3 рази в тиждень в обох напрямках і щодня – в липні і серпні.

RegioJet візьме на себе організацію руху з Праги через Братиславу та Будапешт до Загреба. У хорватському місті Огулін поїзд будуть розчіплювати на дві групи вагонів, одна відправляється в Рієку під управлінням того ж оператора RegioJet, інша – в Спліт, але вже під контролем оператора HŽPP. Обидва міста перебувають на Адріатичному узбережжі Хорватії.

На перший поїзд в Спліт квитки були розпродані за кілька днів до його відправлення. До теперішнього часу оператор RegioJet вже реалізував 30 тис. квитків на поїзди літнього сезону.

У 2020 році в повідомленні Прага – Рієка – Прага перевезено близько 60 тис. пасажирів при середній населеності поїздів більше 90%. Вартість квитка в один кінець на цьому напрямку з місцями для сидіння починається з 18,9 євро, в купейний вагон – з 30,9 євро, а за поїздку до Спліта доведеться заплатити відповідно не менше 34,9 і 41,9 євро. Можна також зарезервувати ціле купе. У вартість квитка включено прохолодні напої і скромний сніданок.