Компанія Siemens достроково завершила поставку високошвидкісних поїздів до Туреччини

Залізницям Туреччини (TCDD) передані всі 19 високошвидкісних поїздів сімейства Velaro, які поставлялися в рамках контрактів, підписаних між 2013 і 2019 роками. Перший поїзд, замовлений в 2013 р., приступив до перевезень пасажирів на лінії Анкара – Конья в травні 2015 р. TCDD відразу підписали другий контракт на шість восьмивагонних поїздів, а в 2018 і 2019 роках замовили ще 12 поїздів Velaro разом з їх обслуговуванням протягом 3 років. Ці поїзди поставлені раніше встановленого терміну, що дозволить прискорити їх введення в експлуатацію.

Потяги Velaro курсують по високошвидкісних лініях, що з’єднує Анкару з містами Конья і Ескішехір. Їх планують використовувати також на майбутній лінії, яка пройде від Ескішехір в Стамбул.

У поїздах Velaro для Туреччини передбачено три класи обслуговування: бізнес-клас – три купе з чотирма місцями в кожному, перший клас – 45 місць і економ-клас – 426 місць. У вагоні-ресторані є 28 місць біля столиків і вісім місць у відділенні бістро. Поїзна інформаційно-розважальна система дає пасажирам можливість отримати за допомогою особистих мобільних пристроїв доступ до послуг відео за запитом, електронним книгам і ігор. На місцях бізнес-класу і першого класу в спинки крісел вбудовані дисплеї з сенсорним управлінням.