Укрзалізниця оголосила відкриті аукціони на реалізацію майже 2 тис. тонн брухту кольорових металів і сплавів

Найближчим часом Укрзалізниця планує реалізувати майже 2 тис. тонн брухту кольорових металів і сплавів та отримати від його продажу близько 145 млн грн додаткових доходів. Відповідні 14 аукціонів оголошено 7 червня 2021 року в електронній системі Prozorro.Продажі. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

«Ми продовжуємо генерувати додатковий дохід для компанії через продаж металобрухту. Оголосили аукціони на майже 2 тис. тонн брухту кольорових металів, від реалізації якого розраховуємо отримати щонайменше 145 млн грн», — повідомив керівник Укрзалізниці.

За його словами, Укрзалізниця має намір реалізувати металобрухт за максимально вигідною ціною, забезпечивши прозорі та конкурентні умови продажу. Загальна початкова ціна продажу брухту — 144,9 млн грн.

Відповідно до оголошень про проведення аукціонів, розміщених в електронній торговій системі Prozorro.Продажі, всього планується реалізувати 1993,85 тонни брухту кольорових металів, серед яких алюміній, бронза, брухт складний, вольфрам, латунь, олово, свинець, цинк та мідь.

Прийом цінових пропозицій від учасників аукціонів здійснюється до 16 червня, а проведення аукціонів заплановано на  17 червня.

Загалом це вже другий аукціон з продажу брухту кольорових металів, оголошений компанією. За результатами попередніх аукціонів, які відбулись в грудні минулого року, Укрзалізниця реалізувала 1035 тонн брухту кольорових металів на суму 29 млн грн, за початкової вартості  25,6 млн грн.