На Південній залізниці відкрили Центр з управління персоналом

Укрзалізниця відкрила в Харкові Центр з управління персоналом. Він надаватиме послуги у сфері управління персоналом семи підрозділам регіональної філії «Південна залізниця». Про це розповів під час відкриття в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Іван Синяков.

За словами в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», головною метою центру є підвищення ефективності та прозорості системи управління персоналом. «Укрзалізниця впроваджує управлінські реформи, щоб стати більш успішною та конкурентною компанією. Завдяки структурним змінам ми здійснюємо централізацію деяких функцій, зокрема управління персоналом. У результаті товариство отримає більш ефективну та дієву структуру, а залізничники — професійне, ефективне обслуговування та допомогу у вирішенні нагальних питань», — розповів Іван Синяков.

В Укрзалізниці сподіваються, що працівники нового Центру не просто регламентуватимуть робочі питання, а й взаємодіятимуть із залізничниками: будуть підтримувати, консультувати та мотивувати працівників на загальний позитивний результат.

Важливо зазначити, що штат Центру в Харкові на 100 % сформовано з діючих працівників напрямку управління персоналом виробничих підрозділів, які будуть обслуговуватися Центром.

Наступний такий Центр заплановано відкрити в місті Коростень на базі регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Реформа щодо централізації кадрових служб АТ «Укрзалізниця» має завершитися до кінця 2023 року.