Французький стартап має намір створити мережу нічних поїздів – «готелів на колесах»

Французький стартап Midnight Trains оголосив про плани ввести в обіг низку міжнародних нічних поїздів – «готелів на колесах» з наданням пасажирам комфортної альтернативи подорожей повітряним транспортом. 

Представники Midnight Trains в даний час аналізують варіанти оренди експлуатації і пройшли ремонт оновлених вагонів, а також обговорюють з виробниками можливість закупівлі нового рухомого складу. 

Центром мережі Midnight Trains стане Париж, звідки поїзди відправлятимуться на відстань 800 – 1500 км в такі міста, як Мадрид, Лісабон, Барселона, Порту, Мілан, Венеція, Флоренція, Рим, Відень, Прага, Будапешт, Берлін, Гамбург, Копенгаген і Едінбург. Що стосується останнього міста, то він включений в план розвитку мережі Midnight Trains до 2030 р, оскільки може знадобитися рішення певних проблем, пов’язаних з додатковими вимогами до рухомого складу під час пропуску через тунель під Ла-Маншем. 

Рейс першого поїзда Midnight Trains намічено організувати по одному з маршрутів в повідомленні з Піренейським півостровом або Італією починаючи з грудня 2023 р. При цьому стартап Midnight Trains не планує ставати оператором і вже веде переговори з низкою приватних пасажирських компаній.