Укрзалізниця сприяє слідчим діям правоохоронців щодо реалізації щебеню

Укрзалізниця сприяє слідчим діям правоохоронців щодо отримання неправомірної вигоди посадовцем однієї з філій компанії під час реалізації щебеню. Товариство докладає зусиль, щоб всі причетні до зазначеної оборудки були притягнуті до відповідальності.

Так, співробітники СБУ встановили, що керівник виробничого підрозділу філії «Центр управління промисловістю» АТ «Укрзалізниця» вимагав хабарі від бізнесменів з будівельної галузі. За неправомірну вигоду він «гарантував», що щебінь продаватимуть саме їм. Причому торгівля йшла оптовими партіями.

Для передачі грошей організатор оборудки залучив посередника.

Співробітники СБУ задокументували факт одержання учасником схеми частини хабара. Правоохоронці затримали посередника в Києві під час передачі чергової частини неправомірної вигоди в розмірі 87 500 грн.

Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб чи поєднані з вимаганням неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

У межах кримінального провадження вирішується питання щодо повідомлення про підозру організатору оборудки.

Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Викриття правопорушення проводили співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ спільно зі слідчими Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві та за процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури м. Києва.

Укрзалізниця підтримує заходи правоохоронних органів щодо боротьби з корупцією в товаристві. Компанія сприяє всім слідчим діям правоохоронців для викорінення корупції й системного запобігання в майбутньому.