Потяги в Австралії оснастять системою ETCS

Уряд австралійського штату Квінсленд має намір оснастити поїзди оператора Queensland Rail апаратурою європейської системи управління рухом поїздів ETCS. Раніше на деяких ділянках мережі в цьому штаті почалося розгортання польового обладнання ETCS.

Перші два потяги оператора вже прибули в депо Редбанк, розташоване в передмісті м. Іпсвіч. У цьому депо будуть виконуватися роботи по монтажу бортових пристроїв ETCS, включаючи установку нових колісних імпульсних датчиків для вимірювання пройденого шляху і швидкості, а також розміщення сенсорних екранів системи на пультах машиністів.

У проекті беруть участь компанія Hitachi Rail, оператор Queensland Rail і адміністрація, відповідальна за будівництво нової лінії Cross River Rail в столиці штату Брісбені. До кінця 2021 р. пристрої ETCS змонтують на чотирьох потягах, а протягом наступних 2 років – ще на 64 од. На впровадження системи ETCS уряд штату виділив 635 млн австралійських. дол. (481,5 млн дол. США). Після дооснащення апаратурою ETCS всі поїзди будуть безперервно обмінюватися інформацією з центром диспетчерського управління оператора Queensland Rail.