Porterbrook купила Інноваційний центр в Лонг-Марстон

Британська компанія Porterbrook – лідер ринку лізингу залізничного рухомого складу в Великобританії – придбала Інноваційний центр, який знаходиться на території площею близько 55 га в Лонг-Марстон біля міста Стратфорд-на-Ейвоні в Уорікшір, Англія, має в своєму розпорядженні експериментальне кільце довжиною 3,2 км, більш ніж 19 км шляхів і має вихід на мережу магістральних залізниць.

Діючі партнери Porterbrook – компанія Chrysalis і Університет Бірмінгема збережуть свою присутність на цьому майданчику, відкритої для інших структур, зацікавлених у розвитку нового центру з просування інновацій на залізничному транспорті. Porterbrook планує великі інвестиції в розвиток інфраструктури та оснащення центру, що сприятиме появі нових робочих місць і кваліфікованих кадрів в регіоні.

В Лонг-Марстон будуть продовжені роботи по проекту поїзда на водневому паливі HydroFLEX. У 2020 р. Porterbrook і Університет Бірмінгема почали його випробування на магістральній лінії. Цьому передували розробка і перевірка концепції такого поїзда протягом 2 років. Останню версію HydroFLEX планується представити на 26-й Конференції Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату, яка повинна відбутися в Глазго з 31 жовтня по 12 листопада 2021 під керівництвом Великобританії.