У Великобританії переобладнують електропоїзди для вантажних перевезень

Британська лізингова компанія Eversholt Rail заявила, що вже в липні 2021 р. готова надати в оренду операторам перший електропоїзд, переобладнаний для виконання вантажних перевезень під брендом Swift Express Freight.

Йдеться про чотирьохвагонний електропоїзд серії 321, який був видозмінений силами компанії Wabtec Rail на її виробничому майданчику в Донкастері головним чином за рахунок демонтажу сидінь, додавання нового підлогового покриття і стандартних пристосувань. Зміни були націлені на те, щоб стало можливим розміщення максимальної кількості посилок і дрібних відправок.

Результати випробувань електропоїзда під брендом Swift Express Freight за участю одного з британських операторів вантажних перевезень визнані позитивними.

Eversholt Rail планує до кінця 2021 р. аналогічним чином переобладнати ще чотири електропоїзди серії 321 з тим, щоб їх можна було використовувати в передріздвяний період, коли на залізничному транспорті традиційно зростає попит на перевезення дрібних відправок.

Потяги під брендом Swift Express Freight планується використовувати на мережі магістральних ліній. Вантажопідйомність чотирьохвагонного електропоїзда складе 38 550 кг. Однак їх розраховують експлуатувати сформованими з 8 і 12 вагонів.

У салонах збережуть туалетні кімнати і невелика кількість сидінь для тих випадків, коли клієнт забажає перевозити вантаж з супроводом персоналу.