Укрзалізниця послідовно вдосконалює підхід до звітування з питань екологічного, соціального та корпоративного управління — ESG-звітування

АТ «Укрзалізниця» як соціально відповідальна компанія вдосконалює підхід до звітування з питань екологічного, соціального та корпоративного управління (ESG-звітування) в процесі вдосконалення своїх кредитних якостей.

АТ «Укрзалізниця» вважає, що система ESG-звітування є надзвичайно важливою й має перебувати на належному рівні.

З метою дотримання міжнародної практики застосування стандартів ESG-звітування АТ «Укрзалізниця» регулярно оприлюднює щорічні інтегровані звіти відповідно до стандартів GRI та Цілей сталого розвитку ООН, які включають розділи щодо екологічного, соціального та корпоративного управління. Звіт за 2020 рік незабаром буде опубліковано на нашому вебсайті.

Ціль такого підходу — це захист навколишнього середовища із збільшенням частини електрифікованих залізничних ліній та парку електровозів та дотримання міжнародних соціальних стандартів захисту прав людини.

Незабаром Товариство планує посилити свою практику звітування шляхом більш повного розкриття економічних, соціальних і державних аспектів, а також відповідних показників ефективності. Більше того, АТ «Укрзалізниця» невдовзі збирається перейти на піврічне ESG-звітування.