Великобританія: Southeastern оновлює парк електропоїздів

Британський оператор Southeastern планує восени 2021 р. ввести в експлуатацію перші вісім електропоїздів серії 707 сімейства Desiro Siemens Mobility після етапу оновлення салонів і відповідної підготовки персоналу. Ці п’ятивагонні поїзда, розраховані для поводження з максимальною швидкістю 160 км/год, замінять електропоїзди Networker 1990-х років в повідомленнях Лондона з містами Дартфорд, Севеноксі і Хейс. 

Ще 22 поїзда серії 707 з’являться на маршрутах Southeastern у 2022 р. п’яти вагонах поїзда цієї серії місця тільки класу стандарт (їх 271), інтер’єри оформлені в стилі вагонів метро, ​​є розетки, системи кондиціонування повітря, бездротового доступу до мережі Інтернет та інформування пасажирів (з дисплеями в кожному салоні).  

До Southeastern ці поїзди переходять від оператора South Western Railway за посередництва власника – лізингової компанії Angel Trains. Потяги серії 707 були замовлені в 2014 р. в рамках державної програми з нарощування провізної здатності на приміських лініях південно-західного напрямку від станції Лондон-Ватерлоо і поставлені в 2017 р. оператору South Western Railway. Однак відповідно до умов оновленої франшизи ця компанія була зобов’язана замінити поїзда серії 707 сучаснішими серії 701 Arterio споруди Bombardier (нині входить до складу Alstom).

Southeastern вважає появу в експлуатації сучасних і надійних поїздів важливим фактором, що сприяє поверненню пасажирів на залізниці після спаду, обумовленого пандемією.