Alstom обладнає ETCS та ATO ще 118 поїздів для регіону Штутгарта

В рамках проекту цифровізації Штутгартського залізничного вузла компанія Alstom обладнає пристроями європейської системи управління рухом ETCS та автоведення 118 регіональних потягів на додаток до 215 поїздів міської залізниці Штутгарта, контракт за якими був підписаний в червні 2021 р.

Згідно з новим контрактом вартістю приблизно 130 млн євро перший етап впровадження на поїздах ETCS та ATO з рівнем автоматизації GoA2 завершиться до кінця 2024 р. Передбачено також оновлення цих пристроїв в період до 2027 р. для задоволення вимог майбутнього європейського стандарту TSI на системи управління і забезпечення безпеки руху поїздів, прийняття якого очікується у 2022 р. зокрема, вперше в Німеччині регіональні поїзди матимуть засоби контролю цілісності, що дозволить перейти до ETCS рівня 3, а також поетапно обладнають пристроями перспективної системи цифрового залізничного радіозв’язку FRMCS, що відповідає стандарту 5G.

В якості замовника виступає відомство SFBW, яке відповідає за рухомий склад, що надається операторам перевезень для обслуговування регіональних повідомлень у федеральній землі Баден-Вюртемберг. У лютому 2021 року в рамках проекту цифровізації Штутгартського вузла був підписаний контракт з компанією Thales на поставку систем мікропроцесорної централізації, стаціонарного обладнання ETCS рівня 2 і автоведення, а також системи автоматизованого диспетчерського управління рухом поїздів CTMS.

В ході виконання контракту Alstom буде активно співпрацювати з SFBW в питаннях розробки вимог до системи контролю цілісності поїзда, передачі даних про стан поїзда в систему CTMS, поетапного переходу до системи FRMCS і реалізації стандартизованих інтерфейсів бортових пристроїв управління і безпеки відповідно до еталонної архітектури OCORA.