British Steel: конструкції з атмосферостійкої сталі для залізниць

Компанія British Steel зі штаб-квартирою в Сканторпі приступає до випуску металоконструкцій з атмосферостійкої сталі, які можуть застосовуватися на залізницях, зокрема в мостах і опорах контактної мережі. Сталь, яка використовується при їх виробництві, має підвищену стійкість до корозії. Виготовлені з неї конструкції в окремих випадках можуть служити до 120 років, вимагаючи мінімального догляду.

Вироби з атмосферостійкої сталі будуть випускати на прокатному стані компанії British Steel в Тіссайд. Виходу нової продукції на ринок передували інтенсивні дослідні та проектні роботи і всебічні випробування.

Захист конструкцій з атмосферостійкої сталі від корозії досягається за рахунок утворення поверхневого оксидного шару, внаслідок чого не потрібно забарвлення або нанесення спеціального покриття. Використання такої сталі виправдано насамперед для конструкцій, доступ до яких для обслуговування і ремонту може бути затруднений або небезпечний. Виняток етапу забарвлення сприяє прискоренню будівельних робіт.