У наступні 3 роки держава може виділити понад 51 млрд грн на оновлення пасажирських вагонів та інфраструктури, — Іван Юрик

Верховна Рада за поданням Уряду схвалила бюджетну декларацію, у рамках якої Укрзалізниці може бути виділено в найближчі 3 роки понад 51 млрд грн на оновлення пасажирських вагонів та інфраструктури. Укрзалізниця вітає це надважливе рішення, спрямоване на підтримку соціальних залізничних проєктів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За словами керівника компанії, бюджетна декларація, зокрема, передбачає виділення майже 50,6 млрд грн на оновлення пасажирського рухомого складу та інфраструктури та ще майже 645 млн грн — на будівництво євроколії від Чопа до Ужгорода. «Така підтримка збиткового пасажирського напрямку з боку держави — це загальносвітова практика, яка дає залізниці можливість розвиватися та надавати якісні послуги з перевезення пасажирів. Більше того, це допоможе нам продовжити модернізацію компанії та її подальше реформування», — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.