Nexxiot і TRIG: цифровизация вантажних залізниць Північної Америки

Швейцарська компанія Nexxiot і канадська TRIG будуть спільно пропонувати технічні рішення для цифровізації вагонних парків вантажних залізниць Північної Америки.

Партнери підписали угоду, згідно з яким бортові датчики, розроблені компанією TRIG, будуть інтегровані в екосистему Інтернету речей компанії Nexxiot, що включає в себе модульні бортові телематичні пристрої і хмарну платформу обробки даних. Розгортання цієї екосистеми з датчиками TRIG почнеться в Північній Америці вже в липні 2021 р.

Компанія TRIG поставляє технічні рішення для цифровізації процесів перевалки вантажів і їх транспортування по залізницях, а також виробляє датчики власної розробки для вимірювання рівня рідин в цистернах, визначення положення ручного гальма на вагоні, контролю відкриття і закриття дверей, навантажувальних і розвантажувальних люків.

В даний час лише 0,2% парку вантажних вагонів в Північній Америці обладнано бортовими датчиками, здатними відстежувати місце розташування і стан рухомого складу і вантажів, що перевозяться. В цьому відношенні залізниці континенту значно відстають від європейських операторів і лізингових компаній, деякі з яких близькі до завершення розгортання бортових телематичних пристроїв на своїх вантажних вагонах. Nexxiot є одним з лідерів по впровадженню таких пристроїв в Європі, і компанія TRIG розраховує, що співпраця зі швейцарським партнером призведе до фундаментальних зрушень в цифровізації вантажних залізничних перевезень в Північній Америці.